• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Popis pokojů 2024

Sportovně turistické centrum Hadinka nabízí 76 lůžek ve 2 až 5 – lůžkových, zcela zrekonstruovaných pokojích (standardně vybavených, některé pokoje mají k dispozici přistýlku). Každý pokoj má vlastní elektrický přímotop, kterým lze regulovat požadovanou teplotu. Budova A: 1 x pětilůžkový pokoj, 6 x třílůžkový pokoj – vždy jedna dvouposchoďová postel, 8 x třílůžkový s přistýlkou – vždy jedna dvouposchoďová postel, 2 x čtyřlůžkový pokoj – vždy jedna dvouposchoďová postel, 2 x dvojlůžkový pokoj –

Budova B: 1 x čtyřlůžkový pokoj – 1 x pětilůžkový pokoj –

Sociální zařízení se nachází v prostředním traktu budovy (umývárna + sprchy, wc) zvlášť pro ženy a muže. Dámská umývárna a sprchy jsou vybaveny pračkou a sušičkou.

Sportovně turistické centrum je vybaveno jídelnou a kuchyní pro přípravu a ohřev jídla (2× plynový sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, 2 lednice, myčka + nádobím všeho druhu ). Jídelna je k dispozici po celou dobu pobytu a disponuje cca 40 místy. Je dovybavena velkoplošnou TV Finlux. Objekt má pokrytí WiFi, jen pro ubytované hosty STC Hadinka.

Cena za ubytování NEZAHRNUJE spotřebu el. energie – účtováno po skončení pobytu! Každý pokoj má vlastní elektroměr.Foto


Foto


Foto


Foto


Foto