• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Ceník škol 2021

Ceník pro dětskou rekreaci a školy v přírodě 2021

Táborová strava snídaně 50 kč, oběd 75 kč, večeře 65 kč + 2 x svačinka (2× 20 kč=40) včetně pitného režimu = 230 kč
Dětská strava snídaně 50 kč, oběd 75 kč, večeře 65 kč = 190 kč
Dospělá strava snídaně 70 kč, oběd 80 kč, večeře 70 kč = 220 kč

ubytování školy v přírodě 6 – 10 let = 160.- kč/os./den
ubytování školy v přírodě 11 – 15 let = 180.- kč/os./den
ubytování školy v přírodě dospělý = 200.- kč/os./den
Na každé 10. té dítě je organizační člen doprovodu ZDARMA

Cena za ubytování NEZAHRNUJE spotřebu el. energie – účtováno po skončení pobytu!
Každý pokoj má vlastní elektroměr.
Cena: = 5.- kč za kWh


logo

Ve spolupráci se společností OUKY DOUKY nabízíme kvalitní a ucelené programy (adaptační kurzy, sportovní kurzy, intervenční kurzy, školní výlety, školy v přírodě, atd.), které jsou tvořeny na míru každému klientovi dle jeho konkrétních přání, nebo využíváme již připravených balíčků.

V případě zájmu o více informací nás kontaktujte skrze náš <a href =„http://ouky­douky.com/cs/kon­takt“> poptávkový formulář.

Lektoři společnosti OUKY DOUKY mají dlouholeté zkušenosti, ve většině případů to jsou absolventi nebo studenti nejvyšších ročníků katedry rekreologie Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci a katedry rekreologie Ostravské univerzity. Naší lektoři také působili na rozvojovém projektu „Dokážu to?…“

Společnost OUKY DOUKY se dlouhodobě věnuje školním dětem a studentské mládeži, a to především v oblasti kvalitního využití volného času a zdravého životního stylu, prevence kriminality. V programech jsou využity moderní zážitkové metody a nové trendy aktivního trávení času. Navazujeme na dlouholeté zkušenosti při přípravě a realizaci těchto programů u spřátelených organizací CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ, Camping Baldovec a o.s. Na pohodu.